Альтернатива ЗНО

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все-таки є можливість вступити до вищого навчального закладу.

Ви можете подати документи на навчання  до Польсько-Українського культурно-освітнього центру, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом

Українсько-польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО

Вища Менеджерська Школа в м. Лєгніца (Польша)

Між Вищою Менеджерською Школою в м. Лєгніца (Польша) та МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП. Центр функціонує на базі київського осередку Академії. Створення при МАУП Польсько-Українського культурно-освітнього центру Вищої Менеджерської школи в м. Лєгніца відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів  України щодо дистанційно-заочного навчання у Польші.

Ви можете подати документи на навчання у Польсько-Українському культурно-освітньому центрі, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів в Одеському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Зарахування до Центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди.

Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Одеському інституті Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Навчання ведеться за такими спеціальностями:

  • Правознавство;
  • Управління бізнесом;
  • Управління персоналом.

Абітурієнти мають надати наступні документи:

1. Атестат – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату польскою мовою (2 примірники);

2. Додаток до атестату (перелік предметів з оцінками) – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату польскою мовою (2 примірники);

3. Паспорт – оригінал та копія (2 примірники);

4. 6 фото 3х4 (матових) та одне фото 37х52 мм.

5. Медична довідка за формою 086-у.

 

Річна вартість навчання складається з оплати навчання в МАУП згідно обраній спеціальності + 300 євро.