23 ЛИСТОПАДА КОНФЕРЕНЦIЯ В МАУП
27 Листопада 2017

23 ЛИСТОПАДА КОНФЕРЕНЦIЯ В МАУП

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАУКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ В ОДЕСЬКОМУ ІНСТИТУТІ МАУП
         В Одеському інституті МАУП 23 листопада 2017 р. відбулася щорічна ХІІІ Всеукраїнська науково-практична  конференція з міжнародною участю  на тему: «Актуальні проблеми сучасного управління в соціально-економічних, гуманітарних та технічних системах». В конференції взяли участь 62 особи.
Конференція відкрила в. о. директора інституту професор Каракасіді Олена Федорівна. Голова індійської діаспори в Одесі Кульмит Сингх та в.о. директора Полтавського центру дистанційного навчання ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Горгота Олеся Богданівна вітали учасників конференції від імені гостей.                                                                                                                                     
         В пленарному засіданні розглянуті проблеми Земельної реформи, державного управління та розвитку інституту президентства в Україні. В пленумі виступили начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в Одеській області професор МКА Кузнєцов Михайло Семенович, кандидат політичних наук, доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ Пальшков Костянтин Євгенович, а також кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри гуманітарних та соціальних наук Одеського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України Літвак Аким Ізраїлович.
         Після брейк-кави та спільного фотографування роботу продовжено в двох секціях.                     
  В 1 секції – «Актуальні проблеми сучасного менеджменту, економічні, логістичні і технічні проблеми управлінської діяльності» розглянуті результати досліджень сучасних проблем маркетингу, розвитку банківського сектору, управління проектами, забезпечення економічної безпеки підприємства, вдосконалення дозвільної системи в галузі туризму.
         Виступи в секції 2 – «Політико-правові, історичні, культурні та психологічні аспекти управління. Інноваційні підходи в управлінні освітою» присвячений аналізу питань формування ціннісної сфери студентської молоді, якості управління в органах державної влади, децентралізації влади в Україні як елементу «СТРАТЕГІЇ-2020», глобальних екологічних проблем, аналізу подій Української національної революції сторічної давнини, нормативного регулювання відповідальності владних органів у сфері морського транспорту. Також проаналізовані проблеми особливостей дослідження конфліктів у сім’ї та професійної етики. Студентські наукові доповіді були присвячені проблемам фінансового менеджменту, банківської сфери, розвитку криптовалюти біткоїн, управління ризиками, аналізу конфліктів у туристичному менеджменті, імплементації конвенцій МОП, актуалізації проблеми тероризму в умовах глобалізації, аналізу причин девіантної поведінки підлітків.
         Нашими гостями стали науково-педагогічні працівники ОНУ імені І. І. Мечникова, Одеського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України, Одеського національного морського університету, Одеського державного університету внутрішніх справ, Одеської державної академії будівництва та архітектури, практики, здобувачі, аспіранти. Також підчас відео-конференції взяли участь в міжнародному форматі фахівці і студенти з Польщі, Німеччини та Індії.
         Приємно відзначити, що наші науковці мають послідовників: у конференції взяли участь магістранти та студенти старших курсів ОНУ імені Мечникова, Одеської державної академії будівництва та архітектури, нашого інституту.
         Учасники відмітили, що в сучасних непростих умовах геополітичної кризи, фінансово-економічної кризи, неоголошеної «гібридної» війни країна намагається рухатись далі, імплементувати у реальність положення Угоди про асоціацію з Євросоюзом та Зону вільної торгівлі з ЄС, реформи «СТРАТЕГІЇ-2020» і стати на шлях інноваційного розвитку. Здійснено реформу правосуддя, Національної поліції, прокуратури, розпочато Пенсійну реформу, Освітню реформу, очікуємо Медичну реформу та інші. Актуальним є пошук оптимальних ракурсів децентралізації влади, реформ у різних секторах управління. Таким чином, тема інститутської науково-дослідної роботи «Актуальні проблеми сучасного управління» має колосальні потенції для наукових пошуків і в наступні роки.