В Одеському інституті МАУП відбулася виставка-презентація
13 Грудня 2017

В Одеському інституті МАУП відбулася виставка-презентація

ІНФОРМАЦІЯ ПРО  ВИСТАВКУ-ПРЕЗЕНТАЦІЮ 

В ОДЕСЬКОМУ ІНСТИТУТІ МАУП

         В Одеському інституті МАУП відбулася виставка-презентація «Соборність України: історичний контекст і виклики сьогодення», присвячена 100-річчю Української соборності, 4 Універсалу та ЗУНР. Працівники Одеської національної наукової бібліотеки, відомої як колишня бібліотека імені М. Горького, розповіли про події сторічної давнини, презентували новітні видання до ювілею цих подій. Серед книг представлені твори Валерія Солдатенка «Проект «Україна». 1917-1920 рр.» та «Проект «Україна, або Крах Симона Петлюри», а також Юрія Лавриченка «Розстріляне Відродження». Дуже красиве видання «Історія України в ілюстраціях» викликало інтерес з боку учасників заходу.

         До 100-ріяя Української національної революції прокоментовані видання «Конституційні акти України 1917-1920 рр.» та «Чорноморська хвиля Української революції», «Шануймо борців за державність України», «Україна Іncognita».

         Окремі видання присвячені значним історичним діячам: «Іван Луценко: український націєтворець» авторства Тараса Вінцовського та Олександра Музичка, «Кость Левицький: від адвоката до Прем’єра ЗУНР».

         Також були представлені альманахи та періодичні видання, зокрема «Ейдос» та «Історик і влада», «Ідеї і люди» тощо.

         Учасникам презентації дуже сподобались книги. Було відмічено співзвучність подій в Україні крізь 100-річчя. Викладачі та студенти задоволені та вдячні працівникам наукової бібліотеки та дирекції інституту за організацію цікавого і корисного заходу, присвяченого визначним датам української історії.

 

Голова Студентського науково-правового Клубу

Одеського інституту МАУП, студент 2 курсу                          Арсеній Гаврилюк