ua en ru

Студенту

СТРУКТУРА СТУДЕНТСЬКОГО-НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА (СНТ)

ОДЕСЬКОГО ІНСТИТУТУ ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

Студентське наукове товариство сприяє науковій роботі студентів, виконує наступні функції:
•    участь в наукових дослідженнях кафедр і інституту
•    організація, проведення і участь в наукових заходах інституту та інших ВНЗ
•    підтримка і координація діяльності студентських наукових клубів
•    сприяння студентським науковим публікаціям про  результати досліджень
•    організація і проведення конкурсів наукових робіт, щорічна участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАВОВИЙ КЛУБ «ФЕМІДА»

     Студентський науково-правовий клуб «Феміда» найстаріший Клуб, він був створений у 2005 році. Науковий керівник Клубу – доцент кафедри правових дисциплін, ад’юнкт-професор МКА Золотарьова Олена Адольфівна. Зараз Феміда - це:

- щомісячні круглі столи з політико-правових, економіко-правових та інших актуальних  питань; наукові  конференції з публікаціями статей; - співпраця з іншими студентськими науковими клубами;

- залучення до участі в конференціях та круглих столах: гостей, студентів З ОНУ та інших вузів,  фахівців різного рівня; - участь у олімпіадах, наукових та творчих конкурсах наукових студентських робіт; - профілактика правопорушень та подолання правового нігілізму серед молоді;

- клубний перегляд документальних та наукових фільмів. 

Традиції Клубу:

- СНПК «Феміда» має свою емблему та символіку.  

- За активну участь члени нашого клубу отримують грамоти та інші нагороди. 

-  За підсумками календарного року з 2008 р. кращому члену Клубу вручається  Приз Мудрої Черепахи, який присуджується керівництвом СНПК «Феміда» за найактивнішу участь у науковій студентській роботі. Чому саме Черепаха стала символом мудрості?  Усі знають мудру черепаху Тортіллу з «Буратіно». У китайській традиції фігурує черепаха Ао, на спині якої розташовані три священні гори, які є місцем перебування безсмертних. Оскільки Небо, за китайськими уявленнями, має форму полусфери, а Земля – квадрата, черепаха, з її куполоподібним панцирем зверху та плоским чотирикутним тулубом стає для них моделлю Всесвіту. У східній середньовічній літературі черепаха стала символом НАЙВИЩОЇ ВЧЕНОСТІ ТА МУДРОСТІ.

- Проведення щорічної Акції «ПОДАРУЙ ДІТЯМ ЗІРКУ!» (збираються речі, кошти, книжки, іграшки, ліки для дітей «Будинку малюка» (від народження до 5 років) та вручаються до Дня святого Миколая 19 грудня).

-   Клуб приймає участь в планових наукових дослідженнях кафедри права з проблем  євроінтеграції та Конституційної реформи в Україні, реалізації «СТРАТЕГІЇ-2020».

    Запрошуємо всіх творчих студентів спеціальності 081 «Право» до Клубу! Розвивайте свої вміння та світогляд! Працюйте разом з нами! Якщо наука цікавить вас, якщо ви не байдужі до проблемних питань, якщо Ви хочете стати викладачем, навчатися в аспірантурі, займатися науковою діяльністю - ласкаво просимо до нашого Клубу!!! Голова КлубуМаргарита Махоніна, студентка 4 курсу, заступник Голови – Марія Тарасова, студентка 2 курсу.

Чекаємо на  Вас!

 

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛУБ «ПСИХОЛОГ»

    Діяльність психологічного клубу максимальна прозора та заснована на принципах відповідальності, зацікавленості, самоврядування і моральності. Науковим керівником Клубу є     к. психол.н., доцент Садова Мирослава Анатоліївна. На засіданнях клуба проводяться міні-тренги, семінари, зустрічі з практикуючими психологами. Серед проведених тематичних заходах були: круглий стіл на тему «Методи психологічного контролю в ситуації невизначеності», на якому членами клубу феномен невизначеності розглядався з різних аспектів і сторін; конференція «Толерантність як культурний та психологічний феномен»; семінари-тренінги основ ефективної комунікації та взаємодії в групі; зустрічі з практикуючими психологами.  
              

Напрямки діяльності:

  • тренінгові занняття;
  • круглі столи;
  • основи консультування;
  • коррекційна робота;
  • наукова діяльність;
  • співпраця з Психологічною службою Інституту, яку очолює канд.психол.наук, доцент кафедри Рєпнова Тетяна Петрівна.

    Голова КлубуТурлевська Дарія, студентка 3 курсу спец. Психологія.

 

СТУДЕНТСЬКИЙ КЛУБ "М:АНГО"

    Науковим керівником Клубу є доктор філософії в галузі економіки, доцент кафедри управління, фінансів та адміністрування Мороз Діана Григоріївна. На час її соціальної відпустки Клубом керують викладачі кафедри.
    Клуб проводить щомісячні заходи, організовує бізнес-ігри, бере участь в конференціях, організації конкурсів студентських наукових робіт і предметних олімпіад. Головою Клубу наразі є Петренко Анастасія, студентка 3 курсу спеціальності МЕФ.

ВСТУПАЙТЕ ДО НАУКОВИХ КЛУБІВ! 

ТУТ ВИ ЗМОЖЕТЕ РЕАЛІЗУВАТИ СВОЇ ТАЛАНТИ І ЗНАЙТИ НОВИХ ДРУЗІВ!
 

Оголошення

Графік проведення

27 Dec 2019

Дорогі друзі, ми запрошуємо вас на Дні відкритих дверей в Одеському інституті МАУП.

У ці дні ви матимете можливість визначитися з формою навчання та спеціальністю та отримати знижку в 20% на сучасну освіту.

Дата проведення

заходу

Час проведення

заходу

11 квітня (субота)

9.00 – 14.00

30 травня (субота)

9.00 – 14.00

20 червня (субота)

9.00 – 14.00

18 липня (субота)

9.00 – 14.00

19 вересня (субота)

9.00 – 14.00

17 жовтня (субота)

9.00 – 14.00

14  листопада (субота)

9.00 – 14.00