ЮРИДИЧНА КЛІНІКА

Юридична клініка імені отамана Антона Головатого при Одеському інституті МАУП є навчально-практичним підрозділом. Діяльність юридичної клініки є частиною навчального процесу. Мета роботи клініки – закріплення та поглиблення теоретичних знань студентів, які вони здобули при вивчені фахових навчальних дисциплін. Працюючи у юридичній клініці, студенти отримують досвід і навички майбутньої професії «юрист». Студенти також проходять навчальну і виробничу практику на базі Клініки.

Юридична клініка працює з 2009 року. Керівництво здійсняє Правління ЮК під головуванням Голови Клініки. Ім`я Клініки обрано в зв’язку з тим, що наш ВУЗ підтримує козацькі традиції, Антон Головатий саме цими вулицями проходив з козаками; крім того, козаки завжди допомагали сиротам і вдовам, а Клініка безоплатно допомагає малозабезпеченим особам мікрорайону. В Клініці існує вимога, щоб кожний студент-консультант знав про діяльність Антона Головатого в Україні та в Одесі. Поруч на вулиці відкрито Музей козацтва, де є портрет А. Головатого.

Наша юридична клініка надає безкоштовну правову юридичну допомогу з питань захисту конституційних прав і свобод громадян та організацій; цивільного, господарського, кримінального, житлового, сімейного, трудового, фінансового права, а також соціального і пенсійного забезпечення.

Консультантами юридичної клініки є студенти старших курсів нашого Інституту, спеціальності Право, які надають правничу допомогу малозабезпеченим громадянам під керівництвом доктора філософії в галузі права, старшого викладача кафедри правових дисциплін Марченка Володимира Леонтійовича.

Складено графік чергувань учасників Клініки студентів та керуючих викладачів. Щорічно в Клініку звертається приблизно 40-80 одеситів та мешканців області, в т.ч. зі складних, довготривалих питань. Роботу Клініки перевіряло облуправління юстиції, визнало її задовільною.

Графік роботи клініки: вівторок, четвер – з 12.00 до 14.00, проте, зателефонувавши за вказаними телефонами, Ви можете отримати правничу допомогу в будь-який день.

Отже, якщо ви потребуєте допомоги, звертайтесь до нашої клініки імені отамана Антона Головатого за адресою: вул. Чорноморського козацтва, 19, м. Одеса, інд. 65003, 1 поверх, вхід з вулиці.

Телефони Клініки: 0938240279; 0980281849; 0951750929

Е-mail: advokatvladimer34@gmail.com

Ласкаво просимо!