Адміністрація, викладачі, студенти та співробітники Одеського інституту «Міжрегіональної Академії управління персоналом» висловлюють щиру подяку Президенту МАУП Ростиславу Щокіну за постійну увагу, підтримку та сприяння розвитку нашого закладу в ці складні часи.
Особливо хочемо відзначити Вашу своєчасну підтримку в усуненні наслідків військової агресії рф 14 листопада 2024 року після атаки дронами-«шахедами». У результаті цього удару серйозно постраждало приміщення інституту та гуртожиток. Завдяки Вашій допомозі вдалося оперативно організувати відновлювальні роботи, що є надзвичайно важливим для збереження стабільного функціонування нашого інституту.
Також висловлюємо глибоку вдячність громадській організації «Десяте квітня» та її директору Марині Курочкіній за розуміння наших потреб і вагому допомогу у відновленні після цієї трагедії. Ваша допомога у цей складний час — це не лише матеріальна підтримка, а й свідчення справжньої людяності, солідарності та турботи. Ви подаєте приклад того, як небайдужість здатна змінювати життя на краще.
Ваша спільна допомога стала справжнім проявом людяності, турботи та солідарності, за що ми безмежно вдячні.
З повагою і вдячністю, адміністрація, викладачі, студенти та співробітники Одеського інституту «Міжрегіональної Академії управління персоналом».

