Іноземні студенти підготовчого відділення Одеського інституту МАУП відвідали екскурсію у Центр екології, культури здоров’я, соціально-творчого розвитку (Бібліотечно-інформаційний центр, бібліотека-філія №23 на чолі з викладачем української мови - Грінько Галиною Дмитрівною.
Провідний бібліотекар провела захоплюючу розповідь про бібліотеку, ознайомила з навчальною літературою, довідниками, енциклопедіями, періодичними виданнями.
Іноземні студенти дізналися як стати читачем бібліотеки, завітали до зали каталогів, де їх ознайомили зі структурою бібліотеки, правилами користування, прищепили навички самостійного інформаційного пошуку в автоматизованих бібліотечних системах, базах даних і мережі інтернет, підвищили рівень інформаційної культури студентів, розповіли про цікавий та різноманітний книжковий фонд бібліотеки.
Іноземні студенти були щиро вдячні за надзвичайно цікаву, змістовну, пізнавальну екскурсію.
.png)
.png)




