Щороку Одеський інститут МАУП проводить флешмоб "Колір любові - червоний!", присвячений Дню Святого Валентина!
Одеський інститут МАУП щиро вітає усіх з Днем закоханих! У день святого Валентина хочеться побажати, щоб кожен, хто шукає, знайшов своє кохання, а хто знайшов – був щасливий. Щоб у сім’ях було тепло і затишно. Нехай у серцях кожного буде місце для любові, гармонії і взаєморозуміння. Адже це почуття дає нам сили на великі звершення.
Нехай панує любов на всій планеті і у Ваших серцях!!!
.jpg)




