Проведення ХІ Дебатів студентських наукових клубів "ФЕМІДА" і "М:АНГО"

Проведення ХІ Дебатів студентських наукових клубів

21 Feb 2019

В Одеському інституті Академії відбулися ХІ Дебати студентських наукових клубів "ФЕМІДА" і "М:АНГО". Починаючи з 2009р., дебати майбутніх юристів, менеджерів та економістів проходять щорічно в лютому у формі круглого столу за принципом роздільного мислення по методу Бове "Шість капелюхів". Команди клубів притримуються позиції, яка випала на жеребкуванні. На ХІ Дебатах на тему:"Трудова міграція української молоді за кордон:"pro et contra" позиція "ЗА" випала мангівцям, а "ПРОТИ" - фемідівцям.

Студенти показали високий рівень вмінь аргументовано вести дискусію, надати докази, показали знання проблеми. Шановне журі визнало нічию в спорі Клубів і відзначило добрий рівень підготовки студентів. Дебати тривали більше двох годин і пройшли дуже цікаво!