17-19 квітня 2019 року проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади, в якій приймали участь студенти Одеського інституту ПрАТ «ВНЗ«МАУП»:
- Вікторія Стрельнікова в Олімпіаді з Банківської справи в Національному університеті державної фіскальної служби України;
- Маргарита Махоніна в Олімпіаді з Української мови за професійним спрямуванням у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М.Коцюбинського та отримала Сертифікат учасника ІІ етапу;
- Маргарита Паскалова в Олімпіаді з Психології в ПНПУ імені К.Д.Ушинського, нагороджена Грамотою від організаторів.
Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та їх керівників і бажаємо їм нових творчих успіхів!!!
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)




