Участь студентів у Базовому тренінгу програми «Молодіжний працівник»

Участь студентів у Базовому тренінгу програми «Молодіжний працівник»

05 Aug 2019

Навчальна програма «Молодіжний працівник» заснована у 2014 році Міністерством молоді та спорту, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики і Програмою розвитку ООН.
Мета програми - підвищення кваліфікації молодіжних лідерів задля реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях. 
У тренінгу взяли участь члени Молодіжної ради при Одеському міському голові, представники молодіжних громадських організацій та структурних підрозділів Одеської міської ради, які згодом отримають Свідоцтва встановленого зразка про успішне  проходження навчання.
Програма базується на принципах неформальної освіти, що робить її доступною для широкого кола представників суміжних галузей.
Під час тренінгу учасники мають можливість представити роботу своїх організацій, обмінятися досвідом і знайти нових партнерів для реалізації спільних проектів.
Учасники тренінгу змогли проявити себе у якості молодіжних лідерів: вільно висловлювали свої думки,  доводили власну точку зору, злагоджено працювали у командах, ділилися досвідом та ін.  
Найбільш цікавим завданням тренінгу, за словами його учасникїв, стало активне залученя молоді міста Одеса, а саме – соціальне опитування прошарку населення віком 14-35 років щодо розвитку молодіжних програм міста та можливостей їх удосконалення.