2 квітня 2024 року в Одеському інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів – першим випускникам 2024 року.
З привітальними словами та щирими побажаннями до випускників звернулась директор Одеського Інституту МАУП, к.н. з д.уп., доц. Олена Федорівна Каракасіді.
Зі словами подяки на адресу своїх наставників виступили випускники-магістри та відзначили, що одержавши омріяний диплом, кожен з них буде прославляти Україну на своєму фронті: економічному, психологічному, правовому.
Вітаємо наших випускників з черговим досягненням!
Нехай знання здобуті у стінах нашого Інституту, допоможуть Вам реалізувати себе у обраній професії. Бажаємо Вам ніколи не зупинятися на досягнутому!
.jpg)
.jpg)




