В Одеському інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2021 року.
Вручення дипломів – це завжди визначна подія, адже випускний – це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці. Роки навчання пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли випускникам вручили заповітні дипломи.
Напутні та щирі слова вітань звучали від директора Одеського інституту МАУП, кандидата наук з державного управління, професора МКА Олени Федорівни Каракасіді, яка побажала випускникам успіху та щастя у світі обраної професії, здійснення мрій та життєвих планів.
Зі словами вдячності від імені випускників до викладачів, які передавали свої знання та досвід, дали путівку у нове доросле життя, звернулися Каріна Аветісян та Валерія Коваленко.
Щиро вітаємо вас, шановні випускники, з отриманням дипломів!
Щасливої вам дороги, випускники Одеського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом! Не зупиняйтеся на досягнутому! Летіть впевнено вперед і вгору на крилах отриманих знань!
.png)
.png)
.png)
.png)




