Щоранку о 09:00 здобувачі вищої освіти, викладачі та увесь колектив Одеського інституту МАУП припиняють свою роботу, щоб хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих захисників України та мирних громадян, які стали жертвами збройної агресії.
Ця традиція є свідченням нашої поваги, вдячності та національної єдності у час, коли вся країна мужньо продовжує боротьбу за свободу та незалежність.
Діяльність Інституту здійснюється відповідно до розпорядження Голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера, що реалізує Указ Президента України від 16 березня 2022 року, яким запроваджено щоденну хвилину мовчання на вшанування пам’яті Героїв.
Пам’ятаємо! Шануємо! Перемагаємо!




