В Одеському інституті МАУП 28.05.2021р. відбулося засідання Вченої ради, на якому підведено підсумки ліцензування та акредитації Освітніх програм, результати виховної роботи зі студентами, підсумки науково-методичної роботи за навчальний рік.
Схвалено і рекомендовано до друку навчальний посібник та методичні рекомендації з питань психології.
На цьому засіданні в урочистій атмосфері друга група випускників спеціальностей Право та Менеджмент отримали дипломи магістрів та бакалаврів, причому 5 магістрів права отримали диплом з відзнакою.
Дирекція та члени Вченої ради щиро вітали випускників Академії та побажали їм щастя та успіхів у професійній діяльності.
.png)
.png)
.png)
.png)




