Головне гасло Клубу «Життя багатіше, ніж ви його сприймаєте»
Діяльність СНК "Психолог" максимальна прозора та заснована на принципах відповідальності, зацікавленості, самоврядування і моральності. Науковим керівником Клубу є д.ф.н., доц., завідувач кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін Нерубасська Алла Олександрівна.
Голова Клубу - Марія Арикул, студентка 3 курсу;
Заступник Голови - Аліна Паладе, студентка 1 курсу (магістр);
Прес-секретар - Терзі Вікторія, студентка 1 курсу (магістр).
Основні напрямки діяльності:
Підвищення ефективності практичної підготовки та вдосконалення професійних умінь та навичок студентів, які навчаються за спеціальністю «Психологія».
Надання практичної допомоги у професійній орієнтації особистості студента та її творчої самореалізації в умовах значущої для особистості та соціального середовища діяльності.
У Клубі активно проводяться:
- засідання клубу з проведенням занять у рамках навчально-тематичного плану;
- обговорюється поглиблене вивчення окремих фундаментальних та прикладних проблем сучасної психології. Відпрацювання, формування навичок практичної діяльності психолога (методики, проблеми психологічного консультування);
- тренінгові заняття;
- круглі столи;
- корекційна робота;
- наукова діяльність;
- співпраця з Психологічною службою Інституту, яку очолює доктор філософії в галузі психології, старший викладач Бальбуза Олена Миколаївна;
- практикуми з Арт-терапії – PRO-ART;
- дні психічного здоров’я, психології та науки;
- наукові психолого-педагогічні дослідження (опитування);
- благодійні заходи/акції (згідно з планом Клубу);
- культурно-дозвільні заходи (творчі зустрічі).
В даний час Клуб набув певного досвіду та активно розвивається завдяки роботі студентів та підтримці Академії. Ми плануємо розширювати наші кордони та співпрацювати з іншими психологічними клубами та службами інститутів нашого міста, щоб залучати до професії психолога якнайбільше уваги та інтересу.
Чекаємо на ВАС у стінах нашого інституту!!!



